Ana Sayfa Ürünler Referanslarımız İletişim

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
destek hatti

Ofis Seperatör Bölme Duvar Sistemleri Özellikleri

Seperatör bölme duvar sistemleri ( seperasyon sistemleri ) Açık ofis olarak kullanılacak alanlarda optimum personel yerleşiminin yanısıra , ısıtma , soğutma ve ışıklandırma gibi gereksinimler bir arada karşılanarak  maliyet tasarrufu sağlanmaktadır.   Cam , suntalam , mdflam , kumaş kaplama malzemelerini istenen kombinasyonlarda ofis seperasyon sistemlerimizde uygulama imkanı sunmaktayız . Zemine herhangi bir montaj yapmadan seperasyon sistemimizin ayakta durabilmesini sağlayan özel ayak sistemi ile yer değişiklikleri veya şekilsel değişiklikler daha kısa zamanda ve sıfır zemin tamiratı ile gerçekleşmektedir.  Modern çalışma ortamlarında oluşturulmak istenen ferah , prestijli ve çalışanların birbirlerini görmeleri sayesinde oto kontrol mekanizmasının işlediği ofis ortamları modüler büro seperasyon sistemlerimizle mümkün hale gelmektedir.

Modüler Ofis Jaluzili Cam Bölme Duvar Sistemleri

Yer tavan arasına kurulan çift camlı , çift panelli modüler camlı  ofis bölme duvar  sistemleridir. Fabrikada monoblok modüller halinde hazırlanan cam bölme ve panellerin montaj yerine sevki,montaj yerinde alternatif sabit veya modüler ofis camlı bölme duvarlara oranla çok daha kısa bir sürede monte edilmesi, demonte olma özelliği ile kolaylıkla yerinin değiştirilebilmesi ve ofislerinize katmış olduğu prestij ile kurumsal imajınıza katacağı değer .   Modüler monoblok büro bölme sistemlerimizin ofislerinizin prestijini yükseltmesi aynı zamanda çalışanların verimliliğini de yükseltmektedir . İçerisinde yaşadığımız - çalıştığımız ortamlar tüm davranışlarımıza olumlu yada olumsuz yönde mutlaka etki etmektedir . Bu olguyu iyi kullanarak kurumsallaşmayı hızlandırmak ve çalışanları buna motive ederek en yüksek verimliliği beraberinde çalışan mutluluğunu sağlamak mümkün olacaktır .

Çağrı Merkezi Mobilyaları - Call Center Masa ve Donanımları

Profesyonel Çağrı Merkezi Mobilyaları - Call Center panel seperasyon sistemlerimiz seri imalat , hızlı montaj imkanı sağlayarak zamandan dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak , çağrı merkezleri (call center)  için özel tasarlanmış modüler seperasyon sistemleridir .   Çağrı merkezi (call center) modüler panel bölme  sistemlerimizin üzerinde kullanmış olduğumuz özel ses yutucu kumaşlar ile ortamda oluşan ses düzeyini minimum seviyeye indirmekteyiz.  Çağrı merkezi (call center) sistemlerimize entegre edilmiş kablolamanın tamamen çağrı merkezi sistemlerimizin  içerisinden ilerlediği üzerine prizleme yapılabilen kablo kanalı çözümleri ile hem görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaktayız . Hem de daha sonraki dönemlerde olası müdahaleler için kolay ulaşılabilir hale getirmekteyiz.

Modüler Ofis Cam Bölme Duvar Sistemleri

Cam ofis bölme duvar sistemleri , son zamanların şeffaflık trendini en güzel yansıtan camlı büro bölme duvar sistemleridir . Ofis cam bölme duvar sistemleri hızlı ve pratik montaj teknikleri sayesinde zaman kaybını en aza indirmektedir. Ofis Cam bölme duvar sistemleri zerafet , prestij sağlamakta ve doğal ışık kaynaklarının en yüksek düzeyde kullanımına izin vermektedir.  Camlı büro bölme duvar sistemleri bakım gerektirmeyen uzun ömürlü materyallerden oluşmaktadır .

Çoklu Çalışma Masaları - Masa Arası  & Masa Üzeri Seperasyon Sistemleri  Workstation

Tek veya çoklu personelin çalışması için gereken alanları minimuma indiren çalışma üniteleridir . Workstation 'lar takım çalışmaları için personel ayrımını sağlayarak da , daha verimli ofis ortamları oluşturmanıza yardımcı olacaktır .   Workstation ' larımızda da sisteme adapte kablo kanal çözümü ile kablo karmaşası ve görüntü kirliliğinin önüne geçilmektedir.    Seperasyon sistemlerimizle birlikte  bilgisayar askılığı , dosyalık , küp notluk gibi ihtiyaç duyulabilecek aksesuarların tamamı sistem üzerinde kullanılabilmektedir.

Cam Cama  Bölme Duvar Sistemleri
Modüler Ofis Jaluzili Cam Bölme Duvar Sistemleri
Ofis Seperatör Bölme Duvar Sistemleri
Çağrı Merkezi Panel Bölme Sistemleri - Call Center Masa ve Donanımları
Çoklu Çalışma İstasyonları - Masa Arası  & Masa Üzeri Seperasyon Sistemleri
moduler ofis arabolme duvar
separdi bolme
                                 
Tüm Ürünlerimizi Yakından Görebileceğiniz
Ofis Bölme Sistemleri
Cam Bölme - Cam Cama Bölme
Jaluzili Cam Büro Bölmeleri
Çağrı Merkezi - Call Center
Seperasyon Sistemleri
Masa Üzeri Seperasyonlar
Çoklu Çalışma Masaları
Büro Bölmeleri
Ara Bölme Duvar Sistemleri
Adres ve İletişim
Altınşehir Mah.Tavukçuyolu Cad. Kelebek Sk. No:14 B-C        Ümraniye-İstanbul-TÜRKİYE
Tel : +9 0 216 499 77 11
Tel : +9 0 216 499 77 12
Faks : +9 0 216 499 77 13

E-mail   info@gulecyapi.com 

apple touch icon
Mağazamıza Sizleri Davet Ediyoruz
Çoklu Çalışma Masaları ve Çağrı Merkezi Masaları Profil Sistemlerimiz

Türk Patent Tasarım Tescil Belgelidir.

Güleç Yapı  Ofis Bölme Duvar Sistemleri Çağrı Merkezi Masaları      Çağrı merkezi masaları ofis bölme duvar sistemleri
 
Çağrı merkezi masaları ofis bölme duvar sistemleri    Çağrı merkezi masaları ofis bölme duvar sistemleri
   
Bölme Duvar Sistemleri Katalog