Akustik Telefon Kabini


Akustik kabinler, içerisinde oluşturulan faaliyetlerin dış ortamdan etkilenmemesi veya dış ortamdan gelen seslerin ve gürültülerin kabin içerisindeki çalışmaları etkilememesi için modüler veya sabit olarak tasarlanan kabinlerdir. Akustik kabinler, kullanım amaçlarına ve istenilen performansa göre pek çok çeşitliliğe sahiptir.
Gündelik ve iş hayatında ses ile ilgili ihtiyaçlara cevap vermek adına üretimi yapılan Akustik Kabinler, istenilen performans ve kullanım amacına göre farklı materyaller kombine edilerek tasarlanmakta ve hizmete sunulmaktadır.
Akustik Kabinler, üstün kalitede ses yalıtım ve akustik malzemeleriyle donatılmış, farklı akustik ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilen izole odalardır. Ev, iş yeri ve ofislerinizde, gürültüden uzak ve konsantre bir alan sunar. Avrupa standartlarında üretilen Akustik kabinler, size mükemmel bir ses gizliliği sağlarken, ayarlanabilir hava akışı her zaman mutlu bir atmosfer sağlar.
Telefon Görüşme Kabini, Akustik Toplantı Kabini, Çalışma Kabini, Akustik Görüşme Kabinleri Ofislerinizi diğerlerinden daha farklı kılmanızı sağlıyor.Ürün Görselleri