Sıkça Sorulan Sorular


Ofis Bölme Sistemleri Nasıl Üretilir?

Üretim aşaması bu sistemlerin işlevsel özellikleri açısından çok önemlidir. Kaliteli malzemelerin kullanılması ve işçilik konusunda özenli olunması gerekiyor. Biz de firma olarak ofis bölme sistemleri detay konularında oldukça hassas davranmaya devam ediyoruz. Üretim aşamasından önce sizlerin istek ve talepleri dikkate alınmaktadır. Bu kapsamda ofisiniz yerinde incelenmekte ve projelendirilmektedir. Model seçimi yapıldıktan sonra üretim aşamasına geçilmektedir. Firmamızın onlarca farklı modeli mevcuttur. Ofisinizin genel mimarisine uygun seçim yapabilmeniz için profesyonel çalışanlarımız her türlü destek sağlamaktadır.

Ofis bölme modeli seçiminden sonra tek camlı ya da çift camlı olmasına karar vermeniz gerekiyor. Çift camlı ofis bölme sistemleri detay bakımından daha maliyetli olacaktır. Tüm kararlar verildikten sonra bir teslim süresi verilir ve üretim aşamasına geçilir. Üretim tesislerimizde titiz bir şekilde hazır ofis bölme sistemleri demonte şekilde üretilmektedir. Deneyimli montaj ekibimiz de demonte olarak imal edilen ofis bölme sistemleri yerinde montaj hizmeti vermektedir. Montajı yapılan bu sistemler istenildiği takdirde kolay bir şekilde sökülür. Herhangi bir deformasyon kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Bu da olası tadilat ya da ofis plan değişikliklerinde ek bir maliyetin oluşmaması anlamına gelmektedir.


Cam Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Cam bölme ofislerde şeffaf bir bölüm oluşturmanıza yardımcı yegane yardımcı bir üründür, bu üründe ondan fazla cam bölme modelini bulabilirsiniz üstelik cam bölme fiyatlarımız minimum düzeyde olup yerli ve alman olmak üzere rakiplerinin en iyisidir.

Ofislerde cam bölme kullanan firmalar şirket yönetimi ve personel üzerinde kontrol sağlar camlar şeffaf olduğundan tüm alanı kontrol edebilirsiniz, araştırmalara göre şeffaf olan ofislerde, insanlar kendi sorumluluklarını daha fazla yerine getirmektedirler. Bu sayede şirket ofislerinde en iyi verimi alırsınız.


Seperatör Cam Bölme Duvarlar

Çalışma merkezlerinde ki ofislerin tasarımları ve kullanım şekilleri kolaylığı beraberinde getiriyor. Ofisleri daha verimli ve etkin şekilde kullanmak için bölmeler yerinde ve etkin şekilde kullanılması ile doğru orantılıdır. Seperatör ofis cam bölme sistemlerinin açık ofis olarak kullanılan alanlarda daha iyi sonuç elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu tür alanlarda ısınma ve soğutma gibi önemli gereksinimlerle ışık gibi ihtiyaçları bir arada tutabilecek faktörleri bir arada tutabilecek türdedir. Bunu gerçekleştirirken tavana kadar ulaşmayan (130-140-150-160-170) şeklinde yarım şeklinde bölme duvarlardır. Ön üretim gereksinime sahip olan bölmeniz özel alüminyumdan üretimi söz konusudur. Çalışanlara olumlu etkiyi sunarken daha faydalı çalışmalara zemin hazırlanmış olmaktadır.


Akustik Çalışma ve Görüşme Kabinleri

Akustik kabinler, içerisinde oluşturulan faaliyetlerin dış ortamdan etkilenmemesi veya dış ortamdan gelen seslerin ve gürültülerin kabin içerisindeki çalışmaları etkilememesi için modüler veya sabit olarak tasarlanan kabinlerdir. Akustik kabinler, kullanım amaçlarına ve istenilen performansa göre pek çok çeşitliliğe sahiptir.

Gündelik ve iş hayatında ses ile ilgili ihtiyaçlara cevap vermek adına üretimi yapılan Akustik Kabinler, istenilen performans ve kullanım amacına göre farklı materyaller kombine edilerek tasarlanmakta ve hizmete sunulmaktadır.

Akustik Kabinler, üstün kalitede ses yalıtım ve akustik malzemeleriyle donatılmış, farklı akustik ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilen izole odalardır. Ev, iş yeri ve ofislerinizde, gürültüden uzak ve konsantre bir alan sunar. Avrupa standartlarında üretilen Akustik kabinler, size mükemmel bir ses gizliliği sağlarken, ayarlanabilir hava akışı her zaman mutlu bir atmosfer sağlar.

Telefon Görüşme Kabini, Akustik Toplantı Kabini, Çalışma Kabini, Akustik Görüşme Kabinleri Ofislerinizi diğerlerinden daha farklı kılmanızı sağlıyor.

Modüler Jaluzili Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Yer tavan arasına kurulan çift camlı jaluzili, çift panelli modüler camlı ofis bölme duvar sistemleridir. Fabrikada monoblok modüller halinde hazırlanan cam bölme ve panellerin montaj yerine sevki, montaj yerinde alternatif sabit veya modüler ofis camlı bölme duvarlara oranla çok daha kısa bir sürede monte edilmesi, demonte olma özelliği ile kolaylıkla yerinin değiştirilebilmesi ve ofislerinize katmış olduğu prestij ile kurumsal imajınıza katacağı değer. Çift cam arası jaluzili modüler monoblok ofis bölme sistemlerimizin ofislerinizin prestijini yükseltmesinin yanı sıra aynı zamanda çalışanların verimliliğini de yükseltmektedir. İçerisinde yaşadığımız - çalıştığımız ortamlar tüm davranışlarımıza olumlu yada olumsuz yönde mutlaka etki etmektedir. Bu olguyu iyi kullanarak kurumsallaşmayı hızlandırmak ve çalışanları buna motive ederek en yüksek verimliliği beraberinde çalışan mutluluğunu sağlamak mümkün olacaktır.

Çağrı Merkezi Mobilyaları Call Center Panel Sistemleri

Modern, Prestijli, Kaliteli, Üreticiden Size Özel, Hızlı Üretim ve En Uygun Fiyatlarla Profesyonel Call Center panel bölme sistemlerimiz seri imalat, hızlı montaj imkanı sağlayarak zamandan dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Çağrı merkezleri için özel tasarlanmış modüler panel seperasyon sistemleridir. Call center seperasyon panel sistemlerimizin üzerinde kullanmış olduğumuz özel ses yutucu kumaşlar ile ortamda oluşan ses düzeyini minimum seviyeye indirmekteyiz. Çağrı merkezi masa panellerimize entegre edilmiş kablolamanın tamamen çağrı merkezi sistemlerimizin içersinden ilerlediği üzerine prizleme yapılabilen kablo kanalı çözümleri ile hem görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaktayız. Hem de daha sonraki dönemlerde olası müdahaleler için kolay ulaşılabilir hale getirmekteyiz.